Luty 21 2017 03:08:29
Nawigacja
Ostatnie artykuły
· Para-męt pikczers
· Groszek
· Wodowanie
· Kilka słów o Jungom ...
· wydanie tomiku poezji
· Marzenia
· ZASADNICZA SZKOŁA ŻE...
· PAŃSTWOWA SZKOŁA ŻEG...
· Państwowa Szkoła Tec...
· WYDZIAŁ ZAOCZNY
· TŻŚ
· Płonący Mikołaj
· Święty Mikołaj patro...
· ABSOLWENCI TECHNIKUM...
· Prezentacja zdjęć Ry...
Ostatnio Widziani
· hala16:11:22
· bronekswiercz 6 dni
· Sylwia 2 tygodni
· FEug 2 tygodni
· Wiesiek Koni... 3 tygodni
· jozek66 3 tygodni
· stas75 4 tygodni
· henrykskrzypek 4 tygodni
· bebut1 4 tygodni
· romek62 6 tygodni
Aktualnie online
· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 823
· Najnowszy użytkownik: Julek1975
Ankieta
Co powinno dominować na stronie?

Materiały wyłącznie o szkole
Materiały wyłącznie o szkole
46% [11 głosów]

Luźne tematy nie związane tylko ze szkołą
Luźne tematy nie związane tylko ze szkołą
38% [9 głosów]

Informacje żeglugowe
Informacje żeglugowe
17% [4 głosy]

Ogółem głosów: 24
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 13.11.2011
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z TECHNIKUM ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ WE WROCŁAWIU - Oficjalny serwis Absolwentów z Brücknera 10 musisz się zarejestrować.
Skąd przybywacie
Locations of visitors to this page
Nawigacja
Artykuły » Lista absolwentów » ABSOLWENCI TECHNIKUM WIECZOROWEGO
ABSOLWENCI TECHNIKUM WIECZOROWEGO

ABSOLWENCI TECHNIKUM WIECZOROWEGO



1987



technik budowy okrętów i statków





R. Bogacz, J. Brusiło, M. Cudak, D. Frankowski, A. Hrynaszkiewicz, P. Kettner,
R. Królikiewicz, M. Krynicki, T. Kieliszczyk, R. Makuch, J. Marus, R. Olszewski,
K. Olejniczak, M. Ostropolski, I. Pacan, J. Peszko, W. Pindel, J. Rudnicki, J.
Prusek, M. Szaremeta, D. Zaremba



1988



technik budowy okrętów i statków







K. Cebula, M. Jaksztal, D. Janicki, W. Kahl, J. Kazoń, M. Kliszcz, W. Kuźma, L.
Łyko, Z. Napierajczyk, D. Olejniezak, S. Opasek, P. Rosik, T. Skura, R. Sługocki,
J. Szarek, J. Włodarczyk, A. Woroniak, D. Wasylkowski, P. Zając, K. Zastępowski,
P. Zubkiewicz,



1989



technik budowy okrętów

A. Armusiewicz, K. Borowski, M. Czemierowski, R. Dmeński, A. Gąsior, Z. Gezak,
P. Gurdek, M. Hemmerling, R. Keller, R. Kolasa, R. Łobiński, M. Małkiewicz, D.
Maras, P. Maziarz, D. Miara, M. Oleś, A. Pajączkowski, A. Szczekot, J. Szmigiel,
A. Śleziona, J. Tarnowski, R. Trzyna, J. Żelazko



1990



technik budowy okrętów







A. Bałwas, W. Błaszczyński, J. Cichoń, K. Czajkowski, P. Dawidziak, A. Dmitruk,
G. Głąb, S. Głąb, S. Grzeszczak, W. Igras, P. Jewiarz, K. Kasprowski, M.
Kotecki, R. Latuszek, T. Mędak, A. Rynkiewicz, R. Siarkiewicz, P. Szczepaniak,
G. Szeremeta, D. Świderczuk, R. Tomczyk, W. Waryszak



1991



technik budowy okrętów

wychowawca : Edmund Pająk



R. Dmeński, N. Dutko, P. Fajkiel, J. Grub, J. Jakubowski, S. Kondratowicz, P.
Kulik, M. Kużnik, T. Pająk, R. Pist, G. Piszczałka, R. Staniec, R. Weber, A.
Wojsa, J. Żołnierowicz



1992



technik budowy okrętów







T. Antoniuk, K. Banaszczyk, J. Bielasiński, J. Brałkowski, R. Cecot, P.
Dymiński, D. Dzirba, M.Jagodziński, T. Kajda, P. Majerski, Z. Pałubinski, A.
Rozwadowski, Z. Skórzak, P. Sołtysiak, J. Stasikowski, A. Stawski, W.
Święchowicz, P. Zuzel



1993



technik budowy okrętów







K. Bielecki, R. Duda, P. Dutkowski, T. Gałązka, M. Jaworski, D. Kanadys, A.
Lejczak, M. Leszczyński, R. Marcinek, P. Niezgoda, M. Sudak, P. Wąsik, R.
Włodarczyk, K. Wolniakowski, M. Żuk



1994



budownictwo okrętowe

wychowawca : Edmund Pająk



P. Balczun, P. Borowski, D. Czebreszuk, R. Jamiński, P.Kaniowski, M. Kowal, A.
Krzanowski, B.Leja, J.Nowak, P. Sobieraj, S. Sobolewski, M. Szafarz, R.
Szamański, S. Trelka, G. Wakulewski, S. Wołymec, A. Zaczkowski, M. Zwatykaniec




1995



technik budowy okrętów

wychowawca : Włodzimierz Zelkowier



R. Adamek, D. Bryjak, D. Czeszek, M. Domański, D. Formańczuk, A. Gawlik, W.
Grzelak, G. Hausman, R. Kamiński, A. Klajner, T. Klimas, M. Kramarz, M.
Krzyśków, A. Michalak, A. Motyka, P. Paduch, M.Pietrzak, P. Podyma, R.Sałaciński,
E. Schneider, A. Sitek, A. Smolana, A. Solecki, R. Szymański, M. Waszkowiak, G.
Wojciecowski, A. Wróblewski, K. Wysocki, M. Zełep, M. Zych, W. Żak, J. Żuk



1996



technik budowy okrętów

wychowawca : Halina Ryczywół



R. Adamek, K. Bieniek, B. Dyrcz, D. Furmańczuk, K. Grudzień, J. Jakubowski, S.
Karasiewicz, M. Kiełbinski, A. Lech, A. Olejnik, T. Polisiakiewicz, P.
Półchłopek, S. Rejdych, T. Szafran, J. Trela, G. Urbanski, R. Zawada, Ł. Zemła




1997



technik budowy okrętów

wychowawca: Edmund Pająk



P.Bobela, O. Guleas, P. Klimas, B. Kulczyński, P. Pawłoski, M. Podyma, M.
Przybylski, D. Rytka, D. Sady, A. Saja, P. Szarek, S. Trelka, R. Wojciulewicz,
G. Wróbel, K.Wysocki



1998



technik budowy okrętów

wychowawca : Włodzimierz Zelkowier



D. Adamczyk, A. Andrzejczak, S. Blok, B. Błaszczyński, T. Czołowski, M. Góral,
S. Hawliczek, A.Kalitka, R. Kołosowski, A. Krzyżak, J.Łoś, G. Małysiak, D.
Niestrzęba, J. Skibiński, M. Szymecki, O. Śnieguła, R. Traczyk, A. Urbanowicz,




1999



technik budowy okrętów

wychowawca: Halina Ryczywół



A.Deniusz, D. Klaczak, T. Lewandowski, T. Małek,A. Michalak, W. Olanowski, W.
Sobków, M. Szeremeta, M. Szulkowski, W. Wdzięczny, K. Zając



2000



technik budowy okrętów

wychowawca: Edmund Pająk



R. Baran, G. Beyga, P. Biskup, P. Borowski, T. Droździkowski, I. Dawidowicz, R.
Dłucha, J. Dzwonek, J. Jankowski, M. Kanecki, K. Kilian, S. Kisiel, R.Kozłowski,
M. Najwer, M. Stelmaszczyk, R. Traczyk, Z. Zborowski,



2001



technik budowy okrętów

wychowawca: Edmund Pająk



R. Białek, D. Ćwiek, B. Grzybek, M. Jaśkicwicz, A. Lorek, G. Ługin, P. Mendocha,
R. Radochoński, J. Szymański, D. Urbankiewicz, M. Zielonka,







 


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wtyczka społecznościowa
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Urodziny
Dzisiejsi solenizanci:
GEB_002Nadchodzące urodziny:
mietekz22. 2
slawekp2222. 2
antko623. 2
Wieslaw Filipiak25. 2
Willy6426. 2
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

bronekswiercz
14.02.2017 12:33:51
Wiesiu! ZYj radosnie i szczesliwie.AHOJ!

bronekswiercz
24.12.2016 14:22:58
Absolwentom Szkol Zeglugi z okazji swiat BN i NR duzo zdrowia..zdrowia..
.i szczescia zyczy:Bronek/54/.

Zygfryd
24.12.2016 01:56:09
Zdrowych spokojnych Świąt wszystkiego dobra Zygmunt Ostaszewski

bodzka
22.12.2016 20:41:45
Radosnych, spokojnych,pełnych
ciepła i nadziei Świąt,odpoczynku od codziennych trosk w rodzinnym gronie. Zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Mietek69

bronekswiercz
08.12.2016 10:58:21
Olkowi Modrzejewskiemu/54
/zokazji 81 Rocznicy Urodzin Duzo zdrowia ,szczescia i radosci zyczy Bronek/54/.

Kursy walut
Notowanie z 2017-02-20
USD0.00%4,0692
EUR0.20%4,3227
CHF0.36%4,0564
GBP0.35%5,0712
Google
Wyszukiwarka www.tzswroclaw.pl
Wygenerowano w sekund: 0.71 3,306,787 unikalne wizyty