Marzec 28 2017 20:29:53
Nawigacja
Ostatnie artykuły
· Para-męt pikczers
· Groszek
· Wodowanie
· Kilka słów o Jungom ...
· wydanie tomiku poezji
· Marzenia
· ZASADNICZA SZKOŁA ŻE...
· PAŃSTWOWA SZKOŁA ŻEG...
· Państwowa Szkoła Tec...
· WYDZIAŁ ZAOCZNY
· TŻŚ
· Płonący Mikołaj
· Święty Mikołaj patro...
· ABSOLWENCI TECHNIKUM...
· Prezentacja zdjęć Ry...
Ostatnio Widziani
· Wiesiek Koni... 2 dni
· Leszek Czerw... 4 dni
· Irena Talik 5 dni
· Sylwia 1 tydzień
· romek62 1 tydzień
· agata 2 tygodni
· FEug 2 tygodni
· hala 3 tygodni
· Barbara Zelk... 4 tygodni
· bronekswiercz 5 tygodni
Aktualnie online
· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 823
· Najnowszy użytkownik: Julek1975
Ankieta
Co powinno dominować na stronie?

Materiały wyłącznie o szkole
Materiały wyłącznie o szkole
46% [11 głosów]

Luźne tematy nie związane tylko ze szkołą
Luźne tematy nie związane tylko ze szkołą
38% [9 głosów]

Informacje żeglugowe
Informacje żeglugowe
17% [4 głosy]

Ogółem głosów: 24
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 13.11.2011
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z TECHNIKUM ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ WE WROCŁAWIU - Oficjalny serwis Absolwentów z Brücknera 10 musisz się zarejestrować.
Skąd przybywacie
Locations of visitors to this page
Nawigacja
Artykuły » Lista absolwentów » Państwowa Szkoła Techniczna Żeglugi Śródlądowej i Policealnego S
Państwowa Szkoła Techniczna Żeglugi Śródlądowej i Policealnego S
Państwowa Szkoła Techniczna Żeglugi Śródlądowej i Policealnego Studium Zawodowego

1962
wydział nawigacyjny
K. Ausbiter, K. Banaszek, J. Chmara, Z. Ćwiok, K. Dziedzic, A. Gawinecki, J. Hercun, I. Jankowski, F. Janocha, S. Korpacki, R. Kowalczyk, W. Kupisz, A. Lachtera, H. Molenda, T. Muszyński, B. Ostrowski, R. Pietracha, R. Pisz, E. Polniak, W. Prokopczyk. M. Puchtel, W. Samuel, L. Stempniewski, S. Sutarzewicz, S. Szymański, Z. Wach, B. Walczewski, M. Wilk, J. Zagorowicz

1963
wydział nawigacyjny
B. Bokszański, W. Chaszczowski, A. Grabarczyk, E. Grzelka, E. Hołda, J. Jaśkiewicz, E. Jaworski, B. Józefek, Z. Lesiuk, L. Maciejewski, M. Miller, R. Pękala, J. Sobuś, A. Wójcik

1964
wydział nawigacyjny
J. Chachaj, T. Jackowski, A. Kuczyński, A. Kwarta, S. Kuchta, W. Markwordt,
S. Pietruszewski, J. Remiszewski, M. Wojtek

1965
wydział nawigacyjny
M. Baumgart, Z. Flutowski, F. Jaszewski, H. Kałuziński, S. Każmierczak, S. Kakowiak, S. Krukowski, A. Milkamanowicz, J. Nowak, J. Stawirej, J. Szafraniec, H. Szczepanek

1969
wydział budowy statków śródlądowych
B. Begier, J. Berny, H. Błaszczyk, J. Białopolska, E. Budziszewska, K. Chatys, R. Dembiński, J. Dobrzański, J. Dutkin, Z. Dudziak, E. Faryś, A. Fig, Z. Fryza, J. Grzesiak, K. Guga, T. Hałat, J. Kulczycka, H. Kula, B. Michoń, B. Massakowska, Cz. Orczewska, J. Pietras, G. Religa, J. Rojewski, Z. Szafrańska, H. Szlichta, E. Wicińska, W. Wizimirski

1969
K. Antczak, S. Bartok, R. Borodziuk, U. Burczyk, T. Hetman, I. Iwanicka-Pardowska,
K. Jacewicz, A. Karpiński, R. Kopacz-Morchun, W. Kostecki, B. Krukierek, T. Krymm, J. Lubomski, A. Masłyk, M. Mądrala, M. Padzik, B. Pogonowska, D. Starczewska, M. Stępień, K. Suchodolski, H. Śnigurska, F. Węgrzynowski

1970
wydział budowy statków rzecznych
J. Bieńkowski, K. Brucko-Stępkowska, A. Folcik, R. Gąsiorowski, M. Grelak, K. Kowalik, A. Gaj, J. Krupiarz, A. Krzywiec, R. Krzyżak, W. Łakomy, M. Majchrzak, A. Michnik, G. Obst, A. Orzechowski, J. Piechura, H. Pijanka, R. Pietranik, Z. Rzeźnik, B. Sokołowska, W. Sliwiński, J. Surma, E. Trynkos, J. Twardawa, W. Uszycki, A. Wilisowska, M. Winniczuk, A. Wojtasiak

1971
K. Biderman, J. Błażajewski, M. Cieślak, J. Chciał, T. Ćwikła, M. Dąbrowska, E. Depta, A. Fiedorowicz, A. Gauden, K. Gratkowska, Z. Grzesiak, Z. Grzyb, K. Gryzło, H. Jakubowicz, C. Janusz, J. Kolbrun, J. Latos, S. Lasko, T. Machander, M. Marszałek, B. Musiał, R. Myśliwska, T. Olechnowski, W. Pawlak, J. Piaskowski, J. Rudolf, D. Styczyńska, J. Swornowski, K. Sztomka, M. Waśkiewicz, H. Wesołowska, Z. Żytniewski

1977
wydział żeglugi śródlądowej
K. Dorociak, H. Dziedzic, W. Gorawski, Z. Kowaluk-Łukasiewicz, W. Krzyszczak, B. Lipnicka, M. Łazicki, W. Marciniak, M. Mleczko, D. Mrożek, Z. Orzechowski, W. Pukas, L. Skiba, J. Skibicki, Z. Słowik, J. Staromłyński, R. Styś, J. Sweklej, Z. Szotek, M. Sztajner, R. Trochim, K. Tuchorski, T. Twardowski, A. Walczak, J. Zjawiński

1977
wydział żeglugi śródlądowej
M. Andruszkiewicz, M. Bezłada, L. Brzeziński, L. Budój, M. Danel, A. Biliński, K. Drewnkowski, J. Głogowski, J. Ilski, R. Jasek, P. Jaszczołd, P. Kalicki, M. Kułacki, M. Klika, B. Kopeć, A. Kozak, A. Kraśnikiewicz, M. Kułaczkowski, H. Kwaśniewski, J. Łazicki, B. Mielnik, M. Obrębki, J. Płonka, R. Szewczuk

1978
wydział żeglugi śródlądowej (A)
Z. Bogdanowicz, H. Bukowski, M. Ceglecki, W. Chirowski, S. Chondrojanis, W. Gaj,
A. Gabrysiuk, W. Grabowiecki, M. Grochowski, T. Janik, A. Jaszczołd, M. Kapczyński, M. Król, J. Kuśnierzowski, P. Langer, B. Ławrowski, Z. Niechwiadowicz, S. Nikonowicz, B. Nowosiński, L. Pawłowicz, S. Posch, J. Przyjemski, M. Ratajczyk, P. Rączko, J. Rocki, A. Rewerski, R. Rogalski, P. Skibiński, J. Skowroński, B. Sosnowski, Cz. Stolarczyk, W. Tarabasz, L. Taranowicz, W. Tarnawski, B. Tomczyk, Z. Warias, Z. Wielgo, Z. Wojtczak, A. Zawadzki, T. Ząbek, J. Ziemba

1978
wydział żeglugi śródlądowej (B)
wychowawca: Zdzisław Staniów
Z. Antończyk, T. Bieńkowski, R. Dąbkowski, E. Hulacki, Z. Janowski, A. Kosenda, M. Kwiatkowski, J. Kwiatkowski, K. Łuczak, P. Pytel, M. Rodał, M. Różanowski, Z. Świeczek,
H. Wójtowicz, J. Wójtowicz

1979
wydział żeglugi śródlądowej (A)
wychowawca: Edmund Pająk
J. Busza, M. Cichowicz, T. Cieniewski, D. Hasse, M. Kidąj, L. Kowalik, G. Mierzyńska, L. Mikołajczyk, K. Molitor, K. Ruszczak, M. Serwotka, K. Szymański, J. Szymczak, R. Wenkler, A. Wiedeman, E. Zajączkowska, D. Zawisłowski, J. Zdun

1980
wydział żeglugi śródlądowej
wychowawca: Bronisław Derkacz
A. Bisaga, Z. Buszta, A. Cieślak, A. Ćwikliński, S. Dobrowolski, T. Gryczański, W. Haremza, A. Hull, M. Jakubiec, J. Jaroni, S. Kopyciński, K. Królikowski, B. Kuliński, J. Leśniak, M. Lubczyński, W. Łabuz,T. Łoziński, A. Łysoń, W. Majdziak, G. Marosz, J. Nepora, J. Ostropolski, R. Patkowski, D. Patkowski, D. Pich, Z. Popiuł, R. Proski, W. Rachubiński, J. Róg, K. Sambor, W. Sąsiada, Z. Skupski, E. Smakowski, W. Smereka, G. Sobczak, T. Stankiewicz, J. Stecewicz, W. Szmal, Z. Usiatycki, P. Wiatr, A. Zjajski

1981
wydział żeglugi śródlądowej
wychowawca: Marian Szwarc
M. Bień, J. Blachuta, B. Butkiewicz, J. Chade, G. Demidowski, W. Diakoński, M. Dubis, R. Dulemba, A. Gacek, W. Heltman, B. Jawornicki, Z. Jurkowski, J. Juszczak, W. Komorzec, T. Lewandowaski, M. Łuszczyński, J. Markowicz, M. Pieniądz, G. Reszczyński, A. Sak, B. Szkup, T. Śmiałkowski, J. Wowra

1981
wydział żeglugi śródlądowej
wychowawca: Janina Niedźwiedź
R. Bilski, S. Brunsz, M. Dawidzik, Z. Dereń, A. Gojke, H. Kajewski, A. Kańduła, M. Leszko, G. Leśniak, Sz. Lewandowski, M. Maćkowski, Z. Mickiewicz, P. Ornatowski, T. Pałka, M. Plichta, Z. Przewoźniak, W. Siwik, R. Skoczylas, A. Staniszewski, D. Szafarowicz, W. Karaśkiewicz

1982
wydział żeglugi śródlądowej
wychowawca: Jerzy Bartoszek
M,Babiarz, T. Bielenis, B. Czub, T. Dobras, M. Gradoń, E. Kamiński, P. Kania, Z. Limanowski, J. Łaba, M. Marczuk, J. Mozolewski, M. Nieczyporowski, J. Ostrowicz, D. Piotowska, W. Plichta, M. Siomra, P. Surek, W. Tubek

1982
wydział żeglugi śródlądowej
wychowawca: Marian Szwarc
B. Banaszczyk, K. Bąk, W. Bialic, M. Burka, D. Ciepliński, S. Czarnecki, J. Fedorczuk, J. Frątczak, K. Gwiazda, M. Janczak, W. Ławrynowicz, D. Markowski, Z. Muskała, A. Ostrowski, R. Piechowiak, A. Piskorz, A. Smok, G. Solnicki, M. Spiączka, S. Tarkowski, J. Turz, P. Wypych, C. Zielonka

1983
wydział żeglugi śródlądowej
wychowawca: Irena Szumiec
W. Chądzyński, F. Feja, M. Flis, J. Fudała, A. Gruca, W. Hajtko, D. Kaim, R. Kuciński, M. Kwiatkowski, H. Łazarkowski, M. Łomnicki, A. Łyduch, Z. Maślanka, J. Milewski, R. Młot, B. Oskroba, M. Pliszka, T. Polański, Z. Radecki, W. Sarwicki, B. Skrzypecki, M. Sobański, J. Sowa, A. Starczyk, A. Szamański, W. Szkup, J. Świerczyński, A. Tenenberg, P. Zalewski, P. Zegzda

1984
wydział żeglugi śródlądowej
J. Białecki, A. Bernacik, A. Calów, A. Cieślak, C. Chimiak, P. Dąbrowski, R. Dymarkowski, Z. Jeziorski, M. Jusiewicz, D. Nowak, J. Odo, D. Sarzynski, A. Słojewski, J. Sroka, J. Staszak, J. Szkodziński, M. Szociński, M. Walczak, W. Wąsicki, K. Żabski

1985
wydział żeglugi śródlądowej
wychowawca: Ryszard Malinowski
M. Białkowski, J. Bożym, W. Chmielowski, W. Dzianach, A. Kaczmarek, K. Kmiecik, M. Lipiński, Z. Mykytyn, M. Pilarski, W. Pokoleńczuk, S. Przydatek, A. Radziszewski, A. Sajdłowski, R. Wysocki, D. Wręczycki, B. Zarzycki

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wtyczka społecznościowa
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Urodziny
Dzisiejsi solenizanci:
janek

Janek Pawlowski

Lukasz

Nadchodzące urodziny:
Pakultinis M - 7529. 3
Jerzy Ga 4429. 3
netids03. 4
Jan Sitek04. 4
Jan-8404. 4
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Leszek Czerwinski
23.03.2017 19:50:00
Serdecznie dziekuje

Irena Talik
22.03.2017 22:20:47
Leszku z okazji Urodzin wszystkiego, wszystkiego najlepszego Smile Smile Smile

Zygfryd
24.12.2016 01:56:09
Zdrowych spokojnych Świąt wszystkiego dobra Zygmunt Ostaszewski

bodzka
22.12.2016 20:41:45
Radosnych, spokojnych,pełnych
ciepła i nadziei Świąt,odpoczynku od codziennych trosk w rodzinnym gronie. Zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Mietek69

Irena Talik
27.09.2016 22:57:33
Zbyszkowi Pięcie z okazji Urodzin wszystkiego, wszystkiego najlepszego. Smile Smile Smile

Kursy walut
Notowanie z 2017-03-28
USD0.23%3,9169
EUR0.24%4,2529
CHF0.28%3,9730
GBP0.07%4,9309
Google
Wyszukiwarka www.tzswroclaw.pl
Wygenerowano w sekund: 0.53 3,430,178 unikalne wizyty